Lue Kulttuurikellarin korona-tiedote (pdf) tästä

Savonlinnan Kulttuurikellari on viihtyisä tapahtumapaikka keskellä kaupunkia, jonka yhteydessä toimii vakituisesti

Kellarin ravintola. Kulttuurikellarin salissa kuka tahansa voi järjestää erilaisia tilaisuuksia ja tapahtumia!

Ota yhteyttä, jos haluat vuokrata salin säännöllistä toimintaa tai kertaluontoista tilaisuutta varten! Jos liityt Savonlinnan Kulttuurikellari ry:n jäseneksi, vuokraaminen on tottakai edullisempaa.

  • Sat, Jan 16
    Teatterimylly
    Peruutettu: Hyvässä nousussa
    Share Event
  • Sun, Jan 17
    Teatterimylly
    Peruutettu: Hyvässä nousussa
    Share Event
  • Sun, Jan 24
    Teatterimylly
    Hyvässä nousussa
    Share Event
  • Sat, Jan 30
    Teatterimylly
    Hyvässä nousussa
    Share Event
  • Sun, Jan 31
    Teatterimylly
    Hyvässä nousussa
    Share Event
  • Fri, Feb 05
    Teatterimylly
    Hyvässä nousussa
    Share Event
  • Sat, Feb 06
    Teatterimylly
    Kovaa teetä ja vähän sympatiaa
    Share Event
  • Sun, Feb 07
    Teatterimylly
    Hyvässä nousussa
    Share Event
  • Sun, Feb 14
    Teatterimylly
    Hyvässä nousussa
    Share Event
  • Sat, Feb 20
    Teatterimylly
    Hyvässä nousussa
    Share Event
  • Sun, Feb 21
    Teatterimylly
    Hyvässä nousussa
    Share Event
  • Fri, Mar 05
    Mudlake Madhouse
    Mudlake Madhouse presents: The Moon Trees w. Trees. klo 19
    Share Event
  • Sat, Mar 06
    Bluesland Productions Oy
    ERJA LYYTINEN SONGBOOK – ELÄMÄNI LAULUKIRJA
    Share Event

Savonlinnan Kulttuurikellari ry, Olavinkatu 34, 57130 Savonlinna    

  • Facebook
  • Instagram